İskele Filesi

Yenileme yapılan ve ya yeniden inşa edilen bir yapının çatı katından başlayıp zemine kadar yapıyı kaplayan güvenlik filesi türüne iskele filesi denir. Son zamanlarda yasalaşan eski yapıların dış cephesinin yenilenmesi için başlatılan çalışmalarda iş güvenliği nedeni ile ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. İş güvenliği açısından zorunlu hale getirilen güvenlik fileleri uzmanlar tarafından sıkı denetime tabii tutulmaktadır. İskele filesi yüksek yapılarda çalışanların can güvenliği için büyük önem taşır. Dış cephe tadilatı gerektiren ve ya yeniden yapılan yapılarda ahşap ve ya çelik iskeleler kullanılmaktadır. Bu iskelelere çıkan çalışanların olası bir düşme durumunda can kaybını yaşanmasını önlemeye yönelik bir uygulamadır. İskele Filesi üretiminde poliamid ve polipropilen iplik çeşidi kullanılmaktadır. Bu ipliklerin diğer iplik çeşitlerine göre tercih edilmesinin sebebi esneklik ve aynı zamanda dayanıklılık eşiğinin yüksek olmasıdır.
Üretimini sağladığımız filelerimiz sağlamlık testlerinden geçmektedir. Kullanıma uygun olan fileler sertifikaları ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. İskele filesi fiyatları için web sitemizden ve ya canlı destek hattımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Firmamız olarak iş güvenliğinde büyük önem taşıyan güvenlik fileleri üretimimiz ile hizmetinizdeyiz.
Filelerimiz istediğiniz boyutlarda fabrikamızdaki örme makineleri ile size özel olarak üretilmektedir. İthal bir ürün değildir.

TEKLİF ALIN
× Whatsapp Yardım