Trübün Koltuğu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Tribün Koltuğu

Tribün koltukları, spor müsabakalarının gerçekleştirildiği alanlarda kullanılan bir koltuk çeşididir. Toplu kullanım alanlarında tercih edilen bu ürünlerin plastik ve suni deri kaplama çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünler yalnızca stadyumlarda değil, aynı zamanda okul amfilerinde ve spor salonlarında da kullanılırlar. Toplu kullanım sağlanan ürünlerde dikkat edilmesi gereken çeşitli noktalar bulunur. Bunlardan ilki yoğun kullanım sağlandığı için ürün kalitesidir. tribün koltukları ya da diğer bir ismi ile tribün koltukları dayanıklı malzemeler ile üretilmiş olmalıdır. Aksi durum uzun ömürlü kullanım sahası yaratmaz ve ekonomik zararlar meydana getirir. Stadyum koltuklarımız iç mekân veya dış mekân kullanımına göre farklı özelliklerde üretilmektedir. Stadyum koltuklarımız müşteri talepleri doğrultusunda, UV, Işık Hastalığı, Darbe Mukavemeti ve Yanma Geciktirici katkılı üretilmektedir.

Tribün koltuk çeşitleri içerisinde bir tercih yapılırken alan değerlendirilmeli ve en uygun ürün tercih edilmelidir. Katlanabilen tribün koltukları, bu alanda tercih edilebilecek doğru ürün çeşidi içindedir. Geçiş kolaylıkları sağlar ve alan içinde düzen meydana getirir. Kullanılacak alana göre kolçaklı tribün koltuk çeşitleri de tercih edilebilmektedir. Özellikle okullarda kullanılan bu ürün konforlu bir kullanım alanı yaratır.

Spor müsabakalarının gerçekleştiği alanlarda kullanılan tribün koltukları genel olarak katlanabilir ve mono blok tercih edilir. Ancak tabi ki ihtiyaca göre farklılıklar da yapılabilmektedir. Firmalar ihtiyaçlarına yönelik olarak stadyum koltukları temin edebilirler. Bu konuda güvenli bir noktadan alışveriş gerçekleştirmek adına sizlerleyiz.

Tribün Koltuğu Çeşitleri

Torsan aş tribün koltuk çeşitleri farklı ölçüler, tasarımlar ve renk seçenekleri sunar. Sizler ihtiyaç duyduğunuz tribün koltukları içerisinden istediğiniz ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz mono blok katlanabilir, kolçaklı, sırtlıklı ve sırtlıksın olarak farklı tasarımlar halinde bulunuyor. Talebiniz doğrultusunda renk ve tasarım olarak dilediğiniz ürünü sizlere uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Orijinal hammadde ile üretilen stadyum / tribün koltukları, canlı renkler bulunduruyor.  Metal ayaklı yapılar ile sizlere paslanma olmadan uzun süreli kullanım olanağı sağlıyor.

Torsan aş olarak ürünlerimiz ortopedik oturma özelliğine sahiptir. Bu da kullanıcılar için konfor anlamı taşır. Firmaların ürün kadar ürünün konforuna da dikkat etmesi gerekir. Özellikle tribün koltuğu gibi toplu kullanım sağlanan ürünler söz konusu olduğunda ürün görünümü ile birlikte rahatlık ön plana çıkar. Sizlerin talepleri doğrultusunda darbelere karşı dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanarak fonksiyonel tribün koltukları üretmekteyiz. tribün koltuk fiyatları ise en uygun seçenekler ile sizlere sunulmaktadır.

TEKLİF ALIN
× Whatsapp Yardım