Halı Saha Filesi

Spor günlük yaşamımızda hem televizyon başında hem de günlük yaşantımızda büyük yer kaplamaktadır. Özellikle futbolun yeri bir başkadır. İzlemeyi sevdiğimiz kadar oynamanın verdiği tadı daha çok severiz. Peki, oyunun tam ortasında saha dışına kaçan topları yakalamak? İşte tamda bu sırada halı saha filesi devreye girmektedir.
Halı saha filesi sahadan dışarıya ya da dışarıdan saha içine yabancı maddelerin atılmasını engelleyen güvenlik filesi çeşididir.
Halı saha filesihalı saha tavan filesihalı saha yan filesihalı saha kale arkası filesi ve kale filesi olmak üzere 4 çeşide ayrılmaktadır. Firmamız istediğiniz çeşit doğrultusunda verdiğiniz ölçülerde halı saha filesi üretimini yapmaktadır. Halı saha filesi fiyatları için sitemizin iletişim bölümünden ve ya canlı destek hattından 7/24 bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.
Halı saha filelerinde kullanılan iplik çeşitleri polipropilen ve poliameddir. Bu ipliklerin kullanılmasının en büyük nedeni dayanıklılık; uzun ömürlülük, esneklik ve polipropilen ipliğin kaplandığı malzeme ile ateşe dayanıklılıktır. Halı saha filesinin uygun maliyet ve uzun ömürlülüğü nedeniyle bütçe dostudur. Firmamız tarafından üretilen halı saha filelerimiz dayanıklılık testine tabi tutulmaktadır. Testi başarıyla tamamlayan filelerimiz sertifikalıdır. Bu sertifikalar ile birlikte sizlere gönderilmektedir. %100 güven ile spor eğlenceleriniz yarıda kalmaması için firmamız olarak hizmetinizdeyiz.

TEKLİF ALIN
× Whatsapp Yardım