Güvenlik filesi

Güvenlik filesi (security net) iş güvenliği açısından önemli yer tutar. Bunun yanı sıra düzen sağlama, ayıraç, koruyucu, önleyici olarak kullanılabilen bir üründür. Taşınabilen, kullanımı kolay olan ürünümüz istenilen kalınlık ve boyutlarda kendi makinelerimiz ile üretilmektedir. Güvenlik önleme filesi fiyatlarını sitemizden 7/24 bize ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.
Güvenlik koruma filesi kullanılan alanlarda can kaybının aza indirgenmiş olması insani açıdan büyük önem taşır. Güvenlik filesi fiyatı düşük, güvenlik önlemi olarak yüksek oranda koruma bir sağlayan üründür. Ayrıca dış cepheden sarkıtılarak kullanılan güvenlik koruma filesi ile yapıda kullanılan malzemelerin düşmesi de engellenmektedir. Güvenlik filesi polipropilen ve poliamid iplerden düğümlü ve ya düğümsüz olarak üretilmektedir. Güvenlik önleme filesinde kullanılan iplerin polipropilen ve poliamid olmasının nedeni nedir? Bunun en büyük nedeni dayanıklılık ve düşük maliyetli olmasıdır. Diğer nedenlerini sıralayacak olursak güneş ışınlarına karşı dayanıklı olması, bünyesinde nem barındırmaz özellikte olmas, iplik türleri içinde en hafif olma özelliği, yüksek esneklik sağlayan elastik yapıda olması başlıca özellikleridir. Yabancı ülkede
security net olarak geçen güvenlik önleme filesi ihtiyacınız kadar size özel üretilmektedir.
Güvenlik koruma filesi kullanım alanı olarak oldukça geniş yer kaplamaktadır. Örneğin düşme tehlikesi olan alanlarda, asansör boşluklarında, kaba inşaatlarda duvar örülecek alanların güvenliğini sağlamak amacıyla, şaft boşluklarında, dış yapıyı oluşturan malzemelerin düşmesini önlemek amaçlı vb. birçok kullanım alanı vardır.

TEKLİF ALIN
× Whatsapp Yardım