Epdm granül

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Edpm Granül

Epdm granül bir spor zemin kaplama türüdür. Açık adı Etylene Propylene Dianene Monomere olarak bilinir. Epdm granül’ün hammedesi kauçuktur. Halı sahalarda da tercih edilen bu madde küçük parçalı haliyle kullanılır. Serilen sentetik çimin üzerine serpiştirilerek hem zeminin esnekliğini sağlar hem de sentetik çimin ömrünü uzatmaktadır. Halı sahalarda kullanılan ölçü 0.5mm – 2.5mm ya da 1.0mm – 3.0mm arasında tercih edilir.

Epdm granülleri 7 farklı renk seçeneği ile projelerinizde özgün tasarım ve estetik görünüm imkanı sunmaktadır. SBR granüller, boya vasıtası ile renklendirilirken EPDM granüller kendi doğal renklerine sahiptir. EPDM granüllerin doğal renklere sahip olması ise güneş altında solmamasını sağlar. Granüller 1-3,5 mm çap aralığındadır.

Firmamız kendi granüllerini farklı amaçlar için üretmekte ve 25 kg’lık paketler halinde satmaktadırlar. Kırmızı, yeşil,mavi, mor, sarı,gri ve siyah renkte olan granüller olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklılık, iç ve dış mekan oyun ve spor alanlarında travma engelleyicilik, ses yalıtımı gibi özellikleriyle kauçuk zemin kaplama ürün imalatında kullanılmaktadır. Ayrıca EPDM granüller halı sahalarda sahaya serpilerek, yaralanma riskinin azaltılmasında granül hali ile birlikte kullanılabilmektedir.

Edpm Granül Kullanım Alanları

  • Kauçuk zemin kaplama imalatı,
  • Halı saha zeminleri,
  • Tartan pist zeminleri,
  • Yürüyüş yolları,
  • Çocuk parkları,
  • Spor alanları
TEKLİF ALIN
× Whatsapp Yardım