Hakkımızda

Ülkemizin ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün portföyömüzü her geçen gün genişletiyor ve geliştiriyoruz.

40 yıllık birikimle inşa edilmiş tecrübemiz ışığında devam eden çalışmalarımızda en önemli önceliğimiz yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Ülkemizin ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün portföyömüzü her geçen gün genişletiyor ve geliştiriyoruz.

Türkiye’nin hemen hemen her ilinde / ilçesinde çalışmalarımıza şahit olmuş ve referanslarımız mevcuttur.

Yurtdışında faaliyet gösteren birçok firmanın ana tedarikçisi olan firmamız müşterilerinin vazgeçilmez bir değeri olmaya devam edecektir. Firmamızın semtinizde hangi firmaların tercihi olduğunu öğrenmek için lütfen referanslarımıza göz atın.

Emniyet filesi sektörü gerek inşaatlarda gerekse tarımsal ve sanayi alanlarında giderek yaygınlaşan bir sektördür. Bu konuda başlangıç noktasında bulunan Torsan-Kopmaz File alanında öncü çalışmalarıyla bu yolda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Halı saha filesi sektöründe geniş ürün yelpazemiz ile piyada ihtiyaç duyulan her türlü desteği firmamızın profesyonel ekiplerimizle sizlere verilecektir. En güzel ürün, en kaliteli işçilikle işlendiğinde değerine ulaşır anlayışını benimseyen firmamızın Türkiye’nin dört bir yanında montaj servisleri mevcuttur.

Her yaptığımız işte müşterilerimiz ödediğinden fazlasını bulmuştur, bu bizim yegane övünç kaynağımızdır.

MİSYONUMUZ | VİZYONUMUZ

Kalite politikamıza uygun en yüksek kalitede hatasız ürünü en uygun fiyata satarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Türkiye de ağ-file tüketicilerinin tercih ettiği marka olmak ve yurt dışında ağ piyasasında daha fazla pazar payına sahibi olmaktır.

TEKLİF ALIN
× Whatsapp Yardım