Gölgeleme Filesi

Gölgeleme filesi hayatımızın her alanında kullanımı olan bir üründür. Ürün yetiştirme alanlarından, keyif alanlarına kadar her alanda karşımıza çıkan gölgeleme filesi üretimi fabrikalarımızda kendi makinelerimiz ile üretilmektedir. İthal edilen bir ürün değildir. Gölgeleme filesi seralarda, kafeler de, balkonlarda, Avm dış oturma alanlarında, hayvan barınaklarında, peyzaj alanları, konut bahçeleri, fidanlıklar, süs bitkisi yetiştirme alanları, tarlalar gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Gölgeleme filesinin faydaları saymakla bitmez; Gölgeleme filesi kullanılan alanın eşit şekilde gölgelenmesini sağlar. Güneşten gelen zararlı ışınların kullanılan bölgeye daha az etki etmesini sağlar. Kullanıldığı tarımsal alanlardaki sulamanın buharlaşma oranını düşürür bu sayede suyun toprakta ve bitkide kalmasını sağlar. Gölgeleme filesinin kullanıldığı seralarda ısıyı koruyan naylonların ve diğer ekipmanları koruyarak kullanım sürelerini uzatır. Kullanılan alandaki bitki, toprak vb. alanları dış etkenlerden korur. Kafelerde ve kişisel konutlarda kullanılan gölgelik filesi dinlenme alanlarımızda balkon ve bahçe oturma alanlarımızda gölge alanlar oluşturmamıza yardımcı olur. Gölgeleme filesi fiyatı olarak uygunluğu ve kullanım ömrünün uzunluğu ile avantaj sağlar. Gölgeleme filesi fiyatlarını sitemizin iletişim bölümünden ve ya canlı destek alanından bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Gölgelik filesi 5 çeşitten oluşmaktadır. Bu çeşitler file yoğunluk oranına göre belirlenmektedir. Gölgeleme Filesi çeşitleri %15, %35%, %55, %75 ve %95 oranlarında üretilmektedir. Bu oranlar gölgeleme filesi kullanılan alana güneş ışınlarının ne kadarının geçmesinin istendiği doğrultusunda belirlenir. Örneğin güneş ışınlarının çok az geçmesini istiyorsanız %95’lik oranda, orta derecede güneş ışınlarından faydalanmak istiyorsanız %55'lik oranda üretilen gölgeleme filesi siparişi ile firmamızdan üretiminizi sağlayabilirsiniz.

TEKLİF ALIN
× Whatsapp Yardım